Skip to main content

 

Vážení příznivci značky Porsche,

pokud máte zájem o členství v našem Porsche Clubu Česká republika, přečtěte si prosím pozorně níže uvedené informace:

Členem klubu se může stát pouze majitel nebo uživatel vozu značky Porsche, který je opravdovým vyznavačem fenoménu Porsche a bude se chtít aktivně podílet na klubových aktivitách. Jeho chování a vystupování musí být dobrou vizitkou pro klub a značku Porsche.

 

Pokud se chcete stát členem Porsche Clubu Česká republika (majitelé vozů Porsche - od typu Porsche 993 až po nejnovější modely) je postup následující:

1. Vyplňte přiloženou elektronickou přihlášku do Porsche Clubu Česká republika ( viz. v pravém horním rohu ) a zadejte uložit - Vaše přihláška je nám automaticky doručena.

2. Budeme vás následně kontaktovat a obdržíte od nás písemné vyrozumění o registraci vaší přihlášky a budete námi pozván(a) na nejbližší klubové setkání, kde se budeme moci vzájemně poznat.

3.Teprve potom můžete obdržet naše písemné vyzvání k úhradě vstupního a členského příspěvku. Bez tohoto písemného vyrozumění prosím úhradu neprovádějte.

4. Po přijetí úhrady poplatků budete o akceptaci vaší přihlášky a schválení vašeho členství v Porsche Clubu Česká republika písemně vyrozuměn(a).

Majitelé starších vozů Porsche ( do modelové řady Porsche 993 ) se mohou přihlásit do našeho klubového registru Classic - viz. přihláška do registru Classic - mají však právo se účastnit všech akcí, které centrální Porsche Club CZ pro členy klubu pořádá.

Detailnější informace o klubu najdete na Úvodní stránce - v oddíle Informace o klubu.

 

Eva Ševčíková

Prezidentka Porsche Clubu Česká republika